फाटेको जुत्ता–२ बाट प्रियँका आउट | Naya Bikalpa
February 7, 2023, Tuesday

फाटेको जुत्ता–२ बाट प्रियँका आउट

काठमाडौं । निर्माता अर्जुन कुमारले नयाँ चलचित्र ‘फाटेको जुत्ता–२’को निर्माण घोषणा गर्दै सो चलचित्रबाट अभिनेत्री प्रियँका कार्की निस्काषित भएको बताएका छन् । बिहिबार बेलुका राजधानीमा एक समारोहबीच फाटेको जुत्ता–२ निर्माण घोषणा उनले गरे ।
अघिल्लो शुक्रबारबाट देशव्यापी प्रदर्शनमा आएको फाटेको जुत्ताले पहिलो सातामा मुलुकमा दुई करोड भन्दा बढीको व्यापार गरेको दाबी सहित त्यसको सफलता र दर्शकको चाहना अनुसार फाटेको जुत्ता–२ बनाउन लागेको हुँ भने ।
यो चलचित्रमा पनि फाटेको जुत्ताका कलाकार सौगात मल्ल, कामेश्वर चौरसिया, रबिन्द्र झा सहितका कलाकार हुनेछन् । तर प्रियँका कार्की नहुने घोषणा गर्दै निर्माता अर्जुन कुमारले भने,‘फोटेको जुत्ताको प्रचार प्रसारमा प्रियँकाले कत्तिपनि साथ नदिनुको कारण हामीसँग प्रचारको लागि हिड्दा उनलाई नसुहाउने भएर हो की । तसर्थ चलचित्र फोटेको जुत्ता–२ मा प्रियँकाको ठाउँमा अरु नै नायिका हुनेछिन् ।’
यो चलचित्रको पुषबाट छायाँकन सुरु हुने र आगामी ३० चैतबाट प्रदर्शन गरिने पनि अर्जुन कुमारले बताए । अबबाट आफ्नो कम्पनी अर्जुन कुमार फिल्मस्ले चलचित्रको बितरण गर्ने पनि उनले सो कार्यक्रममा घोषणा गरे । निर्माता अर्जुनले फाटेको जुत्ताका निर्देशक निर्देशक निकेश खड्कालाई नै फाटेको जुत्ता–२ को निर्देशन जिम्मा दिने बताए । अर्जुनका अनुसार फाटेको जुत्ताको कथा जहाँबाट सकिएको छ फाटेको जुत्ता–२ को कथा त्यहीबाट सुरु हुनेछ ।

सम्बन्धित समाचार

पनौतीमा पुसदेखि प्याराग्लाइडिङ
पनौतीमा पुसदेखि प्याराग्लाइडिङ
  • २०७४ कार्तिक २७, ०९: ४६

काभ्रे । पनौती नगरस्थित कुशादेवी क्षेत्रमा आउँदो पुसदेखि प्याराग्लाइडिङ सञ्चालन हुने भएको छ । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयले...

मनिषा कोइरालाले आज वसन्तपुर डबलीमा सम्बाेधन गर्दै
मनिषा कोइरालाले आज वसन्तपुर डबलीमा सम्बाेधन गर्दै
  • २०७४ कार्तिक २७, ०९: ४६

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले आज काठमाडौंको वसन्तपुर डबलीमा चुनावी सभा गर्दैछ । दिउँसो १ बजे हुने सभामा अध्यक्ष राजेन्द्र...

सुर्खेतमा चलचित्र महोत्सव
सुर्खेतमा चलचित्र महोत्सव
  • २०७४ कार्तिक २७, ०९: ४६

सुर्खेत । युरोपियन युनियनको प्रतिनिधिमण्डलले पहिलोपटक सुर्खेतमा आयोजना गरेको ११औँ संस्करणको नेपाल–युरोपियन युनियन चलचित्र महोत्सव जारी छ ।कात्तिक १९ गतेदेखि...